O nas

Hejka! Jesteśmy grupą licealistów ze Szczecinka i realizujemy projekt społeczny „School ON” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. 

W ostatnim czasie wszyscy zdążyliśmy się przekonać o tym, jak trudna może być nauka online i jak wiele problemów potrafi ona przysporzyć. Dlatego postanowiliśmy wyciągnąć rękę do naszych młodszych koleżanek i kolegów – uczniów szkół podstawowych. Mamy zamiar pomóc im w nauce, zrozumieniu i utrwaleniu materiału za pomocą zamieszczanych na naszej stronie materiałów edukacyjnych. Jesteśmy pewni, że ułatwi to pracę zarówno uczniom, ich często zapracowanym rodzicom, którzy nie zawsze są w stanie pomóc swoim dzieciom w nauce, jak i nauczycielom w codziennej pracy z uczniami.

Emilia Gut

Nazywam się Emilia Gut. Lubię podejmować nowe wyzwania, wychodzić z inicjatywą i działać na rzecz innych. Praca w grupie to zdecydowanie moja rzecz. Bardzo dobrze czuję się w roli lidera. Natomiast w wolnym czasie moja artystyczna dusza spełnia się malując i pisząc.

Laura Mateusiak

Hej, mam na imię Laura. Jestem osobą otwartą, kreatywną i spontaniczną. Zajmuję się grafiką komputerową i montażem filmów. W wolnym czasie czytam, oglądam seriale i gram w gry komputerowe ze znajomymi.

Igor Gruszka

Hej, jestem Igor. Uwielbiam spędzać czas z moimi znajomymi i poznawać nowych ludzi. Jestem osobą otwartą, zawsze skorą do pracy. W wolnym czasie uprawiam sport, czytam książki i oglądam seriale.

Oliwia Kwapisz

Cześć, jestem Oliwia. Lubię odkrywać nowe rzeczy, jestem kreatywna i otwarta na nowe znajomości. Moim hobby jest szycie, wszystko, co z nim związane oraz sztuka. Bardzo dobrze odnajduję się w grupie, dlatego podjęłam się tego projektu.